teslimited
teslimited
butonlar
butonlar butonlar butonlar butonlar butonlar butonlar
teslimited
 
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  Hizmetlerimiz
  Ürünler
  İkinci El Ürünler
 

Referanslar

  Sertifikalar
  Faydalı Bilgiler
  İletişim
 
space
 
Duyurular
 
space
K e s i n t i s i z   G ü ç   -    T e s c o m
Hizmetlerimiz Hakkımızda Referanslarımız
Tecrübeli teknik ekibimiz Tescom ürünlerine ve ihtisas sahibi olduğu diğer Kesintisiz Güç Kaynaklarına teknik hizmet vermektedir...

Endüstriyel otomasyon cihazlarının satışı ve satış sonrası hizmet faaliyetlerini yürütmek için kurulmuştur...

TNT Kargo, Ericsson, Total, Bosch, Pınar, Dünya GÖz Hastanesi, Aventis İlaç, Ağaoğlu İnşaat, Otokar, Evkur, Siemens Medikal, Yaşar Holding ...
 
Ürünler
UPS'ler
Invertörler, Konvertör ve Anahtarlar
Aksesuarlar
İkinci El Ürünler
 
İletişim
* E-mail  info@teslimited.com
: Web  www.teslimited.com
( Telefon  +90 212 630 07 07 (Pbx)
2 Acil Telefonlar  +90 532 678 21 52
 +90 532 637 15 40
2 Fax  +90 212 630 38 38 
F Adress

Mimar Sinan Caddesi No:56 34540 Güneşli / İstanbul

 
 
tescom
  admin
Ana Sayfa | Hakkımızda | Hizmetlerimiz | Ürünler |

Referanslar

| Sertifikalar | İletişim
 
teslimited

Tescom kesintisiz güç kaynağı sistemleri

Tescom kesintisiz güç kaynakları 30 yıldır faaliyettedir. İzmir menemende bulunan fabrikasında üretim göstermektedir. Tescom 200 kişilik ekibiyle yılda neredeyse 10.000 adet online kesintisiz güç kaynağı üretmektedir. Bu üretimin büyük kısmı Tescom markasıyla hizmete sunulur ve Türkiye dahil dünyada 6 kıtaya ihraç edilir. Ayrıca Türkiye’nin 7 bölgesinde hizmet sunabileceğimiz servis merkezleri bulunmaktadır ve her merkezimiz TSE belgesine sahiptir.

Tes tüm elektronik servis merkezi Tescom veya marka bağımsız kesintisiz güç kaynağıı cihazlarının satış sonrası bakım onarım teknik servis hizmetlerini yürütmektedir.

Tescom kesintisiz güç kaynaklarının başarı sırrı

Türkiye ve dünyanın çeşitli ülkelerine hizmet sunan Tescom, çok düşük arıza oranları ile çalışmayı hedef almıştır ve bunu başarmaktadır. Tescom marka kesintisiz güç kaynaklarının yedek parça ve garanti sonrası bakım ve onarım teknik servis hizmet bedelleri diğer firmalara göre daha düşüktür. Bu anlamda Tescom en iyi fiyat performansına sahiptir.

Tes tüm elektronik servis merkezi Tescom ya da marka bağımsız kesintisiz güç kaynağı cihazlarının satış sonrası bakım ve onarımını yapmaktadır. Teknik servis hizmetlerini yürütmektedir.

Tescom garanti hizmetlerimiz

Bu hizmetlerimiz yanı sıra, satış öncesi hizmetimizde mevcuttur. Satış öncesinde, müşteriyi doğru bilgilendirme, analiz, şebeke ve yük ölçümü gibi ihtiyaç duyulan konularda danışmanlık veriyoruz. Amacımız müşterilerimize en hızlı şekilde, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktır. Tescom cihazlarımızda arıza oranı ve tamir maliyetleri düşük, müşteri memnuniyetimiz en yüksek seviyededir. Mutlu müşteriler her zaman ödülümüz olmuştur.